Wizualizacje

Wizualizacje

Firma Cerampol oferuje wykonanie profesjonalnej usługi wizualizacji łazienki.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni projektanci, którzy każdą wizualizację traktują w indywidualny sposób, by sprostać oczekiwaniom każdego klienta. udzielamy porad technicznych oraz praktycznych wskazówek przy kreowaniu wnętrza.

Uczestnictwo w wielu międzynarodowych targach (m.in Cersaie w Boloni oraz Cevisama w Walencji), pozwala na przygotowanie wizualizacji zgodnie z najnowszymi trendami.

Wizualizacja 3D łazienki jest usługą gratisową. Warunkiem jest zakup płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacenie kaucji zwrotnej.

Ponadto, oferujemy unikatową możliwość skorzystania z okularów VR. Usługa ta daje możliwość wirtualnego spaceru po zaaranżowanym pomieszczeniu.

Usługa wizualizacji odbywa się zgodnie z poniższym schematem:

1. Dostarczenie ogólnego pomiaru pomieszczenia
– długość, wysokość oraz szerokość ścian
– wymiary ewentualnych wnęk w ścianach
– Wymiary okien i drzwi oraz ich rozmieszczenie
– rozmieszczenie istniejących podejść instalacji oraz odpływów
– wymiary pozostałych elementów np. stelaże podtynkowe 

2. Wykonanie wizualizacji 3D w oparciu o wspólne ustalenia z klientem.

3. Prezentacja przygotowanej wizualizacji. klient otrzymuje rzuty ścian pomieszczenia w formacie jpg, prezentujące rozmieszczenie elementów wyposażenia oraz ułożenia okładzin na ścianach i podłodze.

4. Na podstawie zaakceptowanej koncepcji klient otrzymuje wydruk wizualizacji oraz sporządzane jest zestawienie materiałowe, pozwalające na wykonanie kosztorysu.

Istnieje również możliwość dokonania pomiaru u klienta przez jednego z naszym projektantów. Usługa jest dodatkowo płatna i wykonywana w ograniczonym zakresie (w zależności od odległości miejsca pomiaru od  siedziby firmy). Koszt usługi to 100 zł do 25 km, 200 zł do 50 km. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Rabka Zdrój:

Bogdan Gierat – bogdan@cerampol.com – tel. 889 031 291
Justyna Gospodarczyk – justyna@cerampol.com – tel. 883 211 997

Krosno:

Grzegorz Kosmal – grzegorz@cerampol.com – tel. 883 077 443
Monika Pokrywka – mpokrywka@cerampol.com – tel. 883 266 088

Odwiedź nasz salon i zapytaj o szczegóły.

Prosimy o zapoznanie się z regulamin wizualizacji